"Defunctorum, Juxta usum Ecclesiae Romanae, Cum Ordine et Canone extensae: Cum licentia ordinarii. Olomuci: Typis Joannis Josephi Kylian, 1693". Altersspuren, geprägter Ledereinband (besch.), nicht kollationiert. Ca. 34x 23 cm.